Skip navigation.
Home
pielęgnacja zwierząt i zabawa dla całej rodziny

slider

działalność

Finanse i dofinansowania dla firm

Pieniądze Euro
Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy, kto prowadzi własną działalność gospodarczą, musi być dobrze zorientowany w zasadach finansowania przedsiębiorstw. Mniejsze oraz większe firmy – wszystkie wymagają wsparcia, jakie może pomóc im rozrastać się czy powiększyć swoje szane. Tak zwane fundusze unijne dla małych firm to niezwykle często poruszana kwestia przez osoby znajdujące się w tym biznesie od pewnego czasu. Niemniej ważna kwestia jest to dla tych, którzy swoje przedsiębiorstwo dopiero zaczynają rozbudowywać.

Czym jest cena transferowa?

biznes
Autor: Twinfieldinternational
Źródło: http://www.flickr.com
Na rynku działa cała gama spółek międzynarodowych. Po otwarciu granic w krajach europejskich bardzo dużo firm poszerzyło własną działalność na rynki międzynarodowe. Zlikwidowanie opłat celnych między państwami partnerskimi było neizwykle ważnym impulsem ożywiającym gospodarkę całej Unii.

Plusy prowadzenia własnego biznesu.

rozlicz się w terminie
Źródło: pixabay.com
Prowadzenie własnej działalności może być świetnym pomysłem dla tych, którzy myślą robić coś dla siebie, pragną pewnego rodzaju niezależności i dodatkowo pragną robić to, co jest ich hobby. Rzeczywiście łatwo jest założyć własną firmę, otrzymujemy niemałe wsparcie pieniężne, mamy czas zniżonego podatku i możemy liczyć na wsparcie z urzędu pracy.

Czy trudno zostać agentem ubezpieczeniowym? Czy będzie to zajęcie dla każdego? Jakie formalności nas czekają?

agent ubezpieczeniowy
Autor: businessforward
Źródło: http://www.flickr.com
Prowadzenie własnej agencji reklamowej to dla wielu ludzi dobry sposób na biznes. Na pewno świadczy o tym spora ilość tego typu firm na rynku. Wiadomo, że wszystko prezentuje się ładnie z zewnątrz, natomiast jak to jest w rzeczywistości? Czy każdy nadaje się do tej pracy? Jak zostać agentem ubezpieczeniowym?

Dobre strony konsolidacji

pieniądze
Autor: Vsevolod Knyazev
Źródło: http://www.flickr.com
Trudno w większości wypadków rozpocząć własną działalność lub też spełnić rozmaite marzenia bez zaciągnięcia kredytu. W dwudziestym pierwszym wieku wielką ilość tymczasowych komplikacji z nabyciem domu, auta, sprzętu RTV i AGD lub pozostałych większych wydatków można niezwykle banalnie rozwiązać.. Wyjątkowo ceniony i godny zaufania bank oferujący kredyty posiada bogaty wachlarz także innych ofert usług finansowych

Współczesny marketing i patenty - najważniejsze dla światowych firm elementy

patent
Autor: Freebird
Źródło: http://www.flickr.com
Działanie wielu korporacji w znaczącej mierze skupia się na działaniach marketingowych i ciągłym polepszaniu swoich produktów. Nie sposób ukryć, że przy tak obfiktym i przesyconym materiałami rynku ciężko jest wkroczyć z nowym projektem, który w żadnym stopniu nie będzie nawiązywał do funkcjonujących już produktów.

Naucz się skutecznie kierować procesem negocjacyjnym - udaj sie na szkolenie!

szkolenia menedżerskie wrocław
Autor: Agencia de Noticias ANDES
Źródło: http://www.flickr.com
Mając w planach założenie przedsiębiorstwa, lub też będąc już jej właścicielami, możemy nie być dostatecznie wyszkoleni w zarządzaniu. Wszystko za sprawą tego, że możemy nie być za bardzo pewni siebie na to, aby negocjować na przykład najlepsze dla naszego zakładu warunki umowy.

Leasing pracowników będzie obecnie najpopularniejszym rozwiązaniem na pozyskiwanie taniej siły roboczej

problemy
Autor: InvestmentTotal.com
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli zamierzamy rozkręcić aktywność musimy wziąć pod lupę wiele spraw, w tym ile i jakie osoby potrzebujemy zatrudnić. Zazwyczaj bowiem prowadzenie firmy nie jest możliwe bez zaangażowania w konkretne funkcjonowania pozostałych osób, które posiadają odpowiednią wiedzę i zdolności niezbędne do ich wykonywania.

Zakładanie firmy powinno dziać się odpowiednio z wytycznymi

firma
Autor: MBWA PR
Źródło: http://www.flickr.com
Czy rozmyślaliśmy aby mieć własną firmę?

Czasami okazuje się być tak, że mamy już dość roboty dla kogoś, pracowania pod jego polecenia oraz bycia zawsze niezauważanym. Dlatego należy się zastanowić, czy okazuje się być jakaś dziedzina funkcjonowania, w której jesteśmy na tyle dobrzy, że moglibyśmy uruchomić swoją działalność?

Nowatorska i niezastąpiona metoda w kierowaniu projektami.

zarządzanie przedsiębiorstwem
Autor: MBWA PR
Źródło: http://www.flickr.com
Instytucje wdrażające metodę Prince2, odnoszą znaczne korzyści. Prince2, uważana jest dzisiaj za naczelne narzędzie zarządzania projektami. I jednocześnie na tyle całościowa, że można ją zastosować w każdym przedsięwzięciu, niezależnie od skali i typu przedsięwzięcia organizacji oraz lokalizacji.
Syndicate content