Skip navigation.
Home
pielęgnacja zwierząt i zabawa dla całej rodziny

slider

metody

Windykacja - a więc, najbardziej skuteczne sposoby odzyskiwania długów

wyceny firm polskich
Autor: dhub limited
Źródło: http://www.flickr.com
Czym dokładnie jest windykacja? Jakie istnieją metody jej egzekwowania? Jak dużo może ona kosztować oraz kto powinien za nią zapłacić - osoba która ubiega się o zwrot kosztów, czy może dłużnik? Co w ramach zapłaty za windykację, jest zawarte wewnątrz umowie wraz z przedsiębiorstwem windykacyjną lub kancelarią prawną? To wszystko i jeszcze więcej nie posiadając najbardziej małego problemiku odnajdziesz w środku naszego nowiutkiego - świeżuteńkiego - felietoniku!

Metody na uzyskanie funduszy

firma - malowidło
Autor: HazteOir.org
Źródło: http://www.flickr.com
Firmy, których głównym zadaniem jest nieustanne rozwijanie się potrzebują środków, które później przeznaczone zostaną na inwestycje. Wówczas istnieje pewien sposób, który coraz częściej jest obierany za ścieżkę do sukcesu w zakresie biznesowym oraz posiada dwa sposoby zastosowania.

Szkolenia na miarę naszych czasów dla liderów

mieszkania
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.
Kierowanie zasobem ludzkim na wysokim szczeblu to bardzo odpowiedzialne a więc stresujące zadanie. Każdy menadżer potrzebuje porad w postaci szkoleń i kursów podnoszących efektywność jego pracy oraz niwelujących stres.

Jak składać PIT? Który jest dla nas? Czy powinniśmy składać PIT 36 a może 37? Od jakich kwestii to zależy?

Sprzątanie pomieszczeń
Autor: Sean Mulgrew
Źródło: http://www.flickr.com
Już powoli powinniśmy przygotowywać się rozliczenia PIT-u. Jak co roku będziemy myśleć, jak to zrobić i jakiego rodzaju Druk dopasować. Bardzo często jednakże wybieramy PIT 36 lub PIT 37.
Syndicate content