Skip navigation.
Home
pielęgnacja zwierząt i zabawa dla całej rodziny

slider

przychody

Korzyści z rozliczania się z PIT-u drogą internetową

Rozliczenia online
Autor: U.S. Department of Agriculture
Źródło: http://www.flickr.com
Na początku przyszłego roku każdy podatnik będzie zmuszony do rozliczenia się z tego minionego. Czy Państwo nadal myślą czy rozliczanie PIT przez internet w 2014 to właściwa decyzja? Jeśli są, co do tego wątpliwości, to spróbujemy przedstawić ten temat i przybliżyć walory z tego płynące.

Dlaczego trzeba pamiętać o obowiązkach względem urzędu skarbowego?

PIT
Autor: eFile989
Źródło: http://www.flickr.com
Zarówno osoby rozpoczynające pracę zarobkową jak i pracodawcy mają umowne zobowiązania w stosunku do fiskusa. Chodzi przede wszystkim o dostarczenie właściwych dokumentów w odpowiednim czasie. Typy deklaracji oraz daty są regulowane przepisami prawa.

Elektroniczne sporządzanie PIT-ów wygrywa z tradycją

pomieszczenie magazynowe
Autor: Angelika Dubinska
Źródło: http://www.flickr.com
Minister Finansów nie ma żadnych wątpliwości – rozliczenie się z PIT-ów za rok 2015 w obecnym okresie przyciągnęły rekordową liczbę podatników, którzy wybrali bardziej nowoczesną, a przede wszystkim wygodniejszą wersję odprowadzenia swych dochodów.

Rozliczenie PIT 2016 / dwa tysiące siedemnaście - czyli, co musisz wiedzieć o PIT-38 oraz portalu podatnika na dany (2017) roczek

pit 38
Autor: Julian Partridge
Źródło: http://www.flickr.com
W jakim wypadku rozliczamy się z PIT-u numer 38 i co powinniśmy o tym wiedzieć? A co zrobić z portalem podatnika? Do czego się on nam może przydać? To wszyściutko oraz jeszcze więcej bez problemiku odnajdziesz w naszym napisanym dzisiaj felietonie!


Uzupełniając deklarację PIT, natrafiamy na jego różne numeracje.

Podsumowanie roczne pit, kontra pit trzydzieści sześć online - czyli, w jaki sposób się podliczyć za dwa tysiące szesnasty roczek

Kobi Light   NELIO w sali konferencyjnej
Autor: Kobi
Źródło: Kobi
Masz za zadanko podliczyć się rocznie w PIT-36, jednak nie wiesz jak to zrobić? Zerknij do sieci internetowej na stronkę z rozliczeniami PIT, by wysłać deklarację poprzez internet! Dowiesz się sam jakie to proste i uwierz naszym osobom - zapragniesz uczynić to samo w następnych latkach!

Obowiązki każdego pracującego obywatela. Vademecum deklaracji rocznej.

podatki
Autor: GotCredit
Źródło: http://www.flickr.com
Rozpoczęcie kolejnego roku to moment wymyślenia postanowień noworocznych, dokonywania zmian, wymyślania planów, zaklepywania wakacji lub większych zakupów. Rozpoczęcie kolejnego roku to także czas, kiedy dokonujemy podsumowań minionego roku. Jednym z tych, które powinniśmy sporządzić obowiązkowo, jest rozliczenie PIT.
Syndicate content