Skip navigation.
Home
pielęgnacja zwierząt i zabawa dla całej rodziny

slider

Psy

z jakiej przyczyny labradory są takimi rewelacyjnymi psiakami?

szkło
Autor: winniepix
Źródło: http://www.flickr.com
Dźwięk wystrzału a następnie zrywającego się niespodziewanie do lotu myszołowa przyciągnął naszą koncentrację. Spojrzeliśmy bystrym wzrokiem na gałęzie okolicznych drzewek. Nie na długi czas wszakże, ponieważ za naszymi plecami dał się dosłyszeć następny odgłos.

Mata grzewcza - bez niej trudno sobie wyobrazić dobrze wyposażone terrarium.

mata grzewcza terrarium
Opieka na zwierzęciem to dla wielu osób największa satysfakcja. Zwierzę uczy dzieci odpowiedzialności i poszanowania dla słabszych, poprawia humor i wyzwala w nas pozytywne emocje.

Hodujesz gołębie? Zobacz, jak możesz sprawić, że będzie im się żyło lepiej!

czas
Autor: Beachy
W dzisiejszych czasach praktycznie każdy z nas ma swoje hobby. Okazuje się, że coraz bardziej modne staje się hodowanie różnego rodzaju zwierząt, na przykład gołębi. Jeśli już masz swoje ptaki, wówczas z pewnością wiesz na ich temat naprawdę dużo, jednakże jeśli dopiero rozpoczynasz przygodę z tymi niesamowitymi ptakami, wówczas nasz artykuł niewątpliwie powinien Cię zainteresować.


Odpowiednie odżywianie gołębi

Karmę Brit , a także zbiornik na jedzenie na bank dostaniesz w markecie zoologicznym w internecie

Sklepy zoologiczne
Źródło: flickr.com
Twoje dzieciaki non stop jojczą, że chcą mieć zwierzątka w mieszkaniu? Nie ma w tym nic paradoksalnego, każdy maluch marzy o tym, aby mieć swojego pupila

Jakie preparaty i akcesoria są konieczne, aby prawidłowo zatroszczyć się o sierść naszego pupila?

pasja fotografa
Autor: Jackie.lck
Źródło: http://www.flickr.com
Zdrowego kota można z łatwością rozpoznać nie tylko po rozkosznym mruczeniu, lecz również po zadbanej, pięknie prezentującej się i mieniącej się sierści. Musimy więc troszczyć się o nią tak, by wyglądała jak najkorzystniej i była żywym dowodem dobrego stanu zdrowia naszego futrzaka – Mruczek niewątpliwie to doceni! Jakie preparaty i artykuły pielęgnacyjne stosować, by nadać sierści naszego pupila elegancki wygląd?

Niewidoczne ogrodzenie to produkt dla twojego psa, szczególnie kiedy nie możesz zbudować płotu wokół domu

źródła
Autor: tomasz przechlewski
Źródło: http://www.flickr.com
Właściciele psów pragną zagwarantować im najlepsze oraz bezpieczne warunki życia. Chcą, aby ich czworonogi jednocześnie posiadały trochę swobody, chociażby podczas chodzenia wokół domu. Czasami właściciele nie chcą budować zagrody dla pupili, alternatywę w podobnych przypadkach stanowią elektroniczne pastuchy.

Kilka ważnych zasad dotyczących zakładania gołębników, w jaki sposób trzeba dbać o kondycję i zdrowie ptaków.

gołąb pocztowy
Autor: A N Suresh Kumar
Źródło: http://www.flickr.com
Gołębie niejednej osobie kojarzą się przede wszystkim z sympatycznymi, miłymi ptakami, które dzieci uwielbiają karmić na krakowskim rynku. Są też osoby, które raczej nie przepadają za nimi, szczególnie jeśli będą koło nich i muszą się borykać z codziennymi hałasami i sprzątaniem odchodów.

Jaki wybrać lokalizator dla naszego czworonoga? Jakie są typy? Jaki jest szczególnie polecany?

biegnący pies
Autor: JakeCop
Źródło: http://www.sxc.hu
Faktycznie najbardziej znacznym koszmarem właścicieli będzie ucieczka, przypadkowe zagubienie lub nawet porwanie kochanego czworonoga. Z pomocą w takich sytuacjach przychodzą najnowocześniejsze gadżety. Jeden z nich - lokalizator gps pozwoli bez kłopotu określić, w jakim miejscu w określonej chwili przebywa nasz pupil.

Jakiego rodzaju zabawki będą idealne dla naszego pupila i zapewnią mu doskonałą zabawę?

pies
Autor: romana klee
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy kto posiada psa, wie jak bardzo ważna jest zabawa ze szczeniakiem. Gdy jednak przebywamy w pracy lub pozostawiamy psa w trakcie wakacji u znajomych, powinniśmy zadbać o zabawki dla niego, dzięki którym masz pies z pewnością nie będzie się nudził.

Własny pupil – jakim sposobem można dzisiaj skutecznie zatroszczyć się o jego zdrowie?

owczarek
Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu
Posiadanie zwierzęcia to bardzo duża odpowiedzialność, w związku z tym jeśli ma się w planach jego przygarnięcie, koniecznie należy dogłębnie przemyśleć własną decyzję. To zdecydowana podstawa. Osoby, jakie już są właścicielami psa lub kota muszą zatroszczyć się o jego zdrowie. W jaki sposób? Przede wszystkim, pilnując diety. To, którą karmę serwuje się zwierzęciu wywiera olbrzymi wpływ na organizm. Doskonałymi opiniami wyróżnia się bosch karma dla psa.
Syndicate content